Автоматичний електронний регулятор напруги АСН-600 призначений для захисту систем керування автономного опалення, та інших електроприладів з асинхронними двигунами потужністю споживання до 600Вт. Прилад забезпечує автоматичний контроль і регулювання напруги мережі.Він володіє захистом від заниженої і підвищеної напруги,захистом від високої напруги до 430В.,тепловим захистом і захистом від перевантаження,а так само від високовольтних імпульсів.Термін служби стабілізатора напруги не менше 7 років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LVT |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 145 В |
| Максимальное входное напряжение | 280 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.25 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 125 мм |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Вес | 2 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Напольный |
Информация для заказа
- Цена: 3 630 ₴




