Конвекторний обігрівач серії Thermoval Т19, з розподілом потужності нагріву 50 - 100% і роботою через додаток WiFi на смартфоні.
Підходить для роботи в офісах, магазинах, житлових приміщеннях, стандартних кімнатах і приміщеннях з підвищеною вологістю, де температура повітря не опускається нижче 5°C.
Оснащений кольоровим РК-екраном, підсвічуванням, механічним або сенсорним керуванням, вбудованою функцією 24-годинного таймера.
Додаткове управління WiFi в діапазоні 2.4G, 802.11 a / b / g в додатку TUYA Smart.
Нагрівальний елемент складається з двох байонетних нагрівачів з тепловідводом.
Обігрівач містить два реле напруги 230 В, механічний вимикач, термозапобіжник і датчик повітря.
Діапазон регулювання температури від +5 до + 40 ° С, гістерезис 2,5 ° С, температура навколишнього середовища від 0 до + 40 ° С.
Настінні кріплення та ніжки в комплекті.
| призначення | опалення приміщення |
| застосування | всередині будівель |
| монтаж | відокремлений |
| монтаж | на стіні |
| Напруга живлення [В] | 230/50 Гц |
| Потужність нагрівача [Вт] | 2000 рік |
| Розміри В/Ш/Г [мм] | 920/380/65 |
| Шнур живлення, довжина [м] | 1.5 |
| Шнур живлення | закінчувався заглушкою |
| Нагрівальний елемент | низькотемпературний обігрівач |
| Рівень безпеки | IP24 |
| Клас захисту | І |
| Базова гарантія | 2 роки |
| Гарантія на ТЕН | 5 років |
| Матеріал корпусу | сталь з порошковим покриттям |
| Колір корпусу | білий |
| Додаткові аксесуари | ніжки + настінне кріплення |
| Тип контролю | ручна з датчиками |
| Робота на основі параметра | показання температури |
| Оснащений датчиками | електронні, повітряні |
| Екран | підсвічування, LCD |
| Адаптивна функція | 24-годинний таймер |
| Додаткові елементи керування | Діапазон WiFi 2,4 ГГц, 802.11 a/b/g |
| Працює з додатком | ТУЯ Смарт |
| Основные | |
|---|---|
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Терморегулятор | Да |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Тип управления | Электронное |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Функция памяти | Да |
| Поддержание температуры | Да |
| Функция увлажнения | Нет |
| Полотенцесушитель | Нет |
| Крепление на стену | Да |
| Тип установки | Напольный, Настенный |
| Колесики | Нет |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1.5 м |
| Автоматическая смотка шнура | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 920 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глубина | 65 мм |
- Цена: 4 678,10 ₴




