Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.25кВт/16 ступенів, релейний



Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.25 кВт/16 ступенів, релейний - однофазний стабілізатор напруги СТАБ 0.25 з діапазоном стабілізації напруги 120-300В. Пристрій, що вирівнює та підтримує напругу в електричній мережі до оптимального рівня 220 В, незалежно від коливань напруги та навантажень на мережу.
Стабілізатор напруги призначений для захисту систем керування автономного опалення та інших побутових електроприладів із потужністю споживання до 250 Вт. Мікроконтролер стабілізатора постійно аналізує вхідну та вихідну напругу і за допомогою 16 ступенів регулювання дозволяє точно його утримувати в номінальному сенсі, що збереже техніку від виходу з ладу через стрибки напруги. На передній панелі розташовані: світлодіодний індикатор напруги, що відображає (вхідна, вихідна напруга) і потужність споживання підключеного приладу. Кнопкою вибору можна змінити відображення режиму (вхідна, вихідна напруга В, потужність Вт).
Пристрій обладнано:
- тепловим захистом;
- захист від навантаження.
СТАБ 0.25 кВт може експлуатуватися як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Промавтоматика |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Релейный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 120 В |
| Максимальное входное напряжение | 300 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.25 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 216 мм |
| Высота | 149 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Вес | 3 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Напольный |
- Цена: 2 778,90 ₴



