Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.4кВт/16 ступенів, симісторний


Стабілізатор напруги Промавтоматика СТАБ 0.4кВт/16 ступенів, симісторний — стабілізатор напруги, призначений для захисту систем керування автономного опалення та інших побутових електроприладів із потужністю споживання до 400 Вт від мережі 220 В, 50 Гц. Мікроконтролер стабілізатора постійно аналізує вхідну і вихідну напругу та з допомогою 16 ступенів регулювання дає змогу точно її утримувати в номінальному значенні, збереже техніку від виходу з ладу через стрибки напруги.
На передній панелі розміщені:
- світлодіодний індикатор напруги, що відображає (вхідну, вихідну напругу) і потужність споживання під'єднаного приладу. За допомогою кнопки вибору можна змінити відображення режиму (вхідну, вихідну напругу — В, потужність — Вт).
Пристрій обладнаний:
- тепловим захистом;
- захист від перевантаження;
СТАБ 0.4 кВт може експлуатуватися як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Під час утримання кнопки більш ніж 2 сек, вимикається навантаження, під час повторного короткочасного натискання кнопки навантаження вмикається.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Промавтоматика |
| Страна производитель | Украина |
| Тип стабилизатора | Симисторный |
| Количество фаз | 1 |
| Минимальное входное напряжение | 150 В |
| Максимальное входное напряжение | 270 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 0.4 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 177 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Вес | 2.7 кг |
| Защита и условия эксплуатации | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перепадов напряжения | Да |
| Дополнительные характеристики | |
| Индикация режима работы | Да |
| Тип индикации | Светодиодная |
| Тип монтажа | Напольный |
- Цена: 4 536,60 ₴



