Рушникосушка МАRІО "Преміум Класік" 1100x540/500, хром

Рушникосушка Преміум Класик із серії “Дизайн Радіатори” має класичну конструкцію у вигляді драбинки. Особливістю моделі є квадратний перетин труби стояків. Преміум Класик складається з 12 ребер, згрупованих в 4 секції. Дана модель створить теплу і суху атмосферу в приміщенні, допоможе швидко висушити речі, а також є відмінною профілактикою проти утворення цвілі.
Модель виготовлена зі сталі марки AISI 304, яка не схильна до утворення іржі та інших корозійних процесів. Труба виготовлена в Європі і випробовується під тиском 22 атмосфери.
- Висота – 110 см
- Ширина – 54 см
- Міжосьова відстань – 50 см
- Кількість ребер – 12 шт.
- Підключення – нижнє
- Діаметр підключення – 1/2”
- Місткість – 4,8 л
- Вага – 8,1 кг
Для роботи рушникосушки в період відключення гарячого водопостачання, його можна обладнати Теном потужністю не більше 300 Вт.
Комплектація:
- рушникосушка
- комплект кріплень
- кран Маєвського
- заглушка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 6.18 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 16 392 ₴



