Рушникосушка МАRІО "Маріо 1200x630/500, хром

Рушникосушка Маріо з серії “Практик” виконана у формі драбинки зі злегка вигнутими ребрами. Виріб складається з 12 ребер, які дозволять розвісити велику кількість речей для сушіння. Дана модель створить комфортну атмосферу в приміщенні, теплу і суху, а також стане справжньою окрасою ванної кімнати. З нею Ви забудете про запітнілі дзеркала і цвілі на стінах.
Модель виготовлена зі сталі марки AISI 304, яка не схильна до утворення іржі та інших корозійних процесів. Труба виготовлена в Європі і випробовується під тиском 22 атмосфери.
- Висота – 120 см
- Ширина – 63 см
- Міжосьова відстань – 50 см
- Кількість ребер – 129 шт.
- Підключення – нижнє
- Діаметр підключення – 1/2″
- Місткість – 3,3 л
- Вага – 8,2 кг
Для роботи рушникосушки в період відключення гарячого водопостачання, її можна обладнати ТЕНом потужністю не більше 300 Вт.
Комплектація:
- рушникосушка
- комплект кріплень
- кран Маєвського
- заглушка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 8.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1200 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 12 660 ₴



