Компактна, але функціональна рушникосушка Люкс із серії “Практик” виконана у формі драбинки. Вона складається з 6 ребер, чотири з яких виступаючі. Така конструкція дозволить розмістити для просушки банний халат або інші габаритні речі. Ця рушникосушка створить комфортну температуру в приміщенні, позбавить ванну кімнату від грибка і запітнілих дзеркал.
Модель виготовлена зі сталі марки AISI 304, яка не схильна до утворення іржі та інших корозійних процесів. Труба виготовлена в Європі і випробовується під тиском 22 атмосфери.
- Висота – 60 см
- Ширина – 43 см
- Міжосьова відстань – 40 см
- Кількість ребер – 6 шт.
- Підключення – нижнє
- Діаметр підключення – 1/2 ”
- Місткість- 1,3 л
- Вага – 3,5 кг
Для роботи рушникосушки в період відключення гарячого водопостачання, її можна обладнати ТЕНом потужністю не більше 120 Вт.
Комплектація:
- рушникосушка
- комплект кріплень
- кран Маєвського
- заглушка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 3.5 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 600 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 4 716 ₴




