Рушникосушка МАRІО "Стандарт" 700x430/400, хром

Рушникосушка Стандарт із серії “Практик” виконана у вигляді класичної драбинки. Вона складається з 7 перемичок округлої форми, розміщених на однаковій відстані одна від одної. На ній зручно розвісити банні халати і інші габаритні речі для просушки. Дана модель створить теплу і суху атмосферу у ванній кімнаті, а також є відмінною профілактикою проти розвитку грибка на стінах.
Модель виготовлена зі сталі марки AISI 304, яка не схильна до утворення іржі та інших корозійних процесів. Труба виготовлена в Європі і випробовується під тиском 22 атмосфери.
- Висота – 70 см
- Ширина – 43 см
- Міжосьова відстань – 40 см
- Кількість ребер – 7 шт.
- Підключення – нижнє
- Діаметр підключення – 1/2″
- Місткість – 1,7 л
- Вага – 4,2 кг
Для роботи рушникосушки в період відключення гарячого водопостачання, її можна обладнати ТЕНом потужністю не більше 120 Вт.
Комплектація:
- рушникосушка
- комплект кріплень
- кран Маєвського
- заглушка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 4.2 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 844 ₴



