Рушникосушка МАRІО "Класік HP" 1100x530/500, хром

Рушникосушка Класик HP із серії “Дизайн Радіатори” виготовлений у вигляді драбинки з 8 перемичками. Ця модель відрізняється простотою і відмінною практичністю. Така рушникосушка зігріє приміщення ванної кімнати і дозволить забути про цвілі і запітнілих дзеркалах. Її лаконічний дизайн буде доречний в будь-якому інтер’єрі.
Модель виготовлена зі сталі марки AISI 304, яка не схильна до утворення іржі та інших корозійних процесів. Труба виготовлена в Європі і випробовується під тиском 22 атмосфери.
- Висота – 110 см
- Ширина – 53 см
- Міжосьова відстань – 50 см
- Кількість ребер – 8 шт.
- Підключення – нижнє
- Колір – хром
- Місткість – 2,1 л
- Вага – 5,1 кг
Для роботи рушникосушки в період відключення гарячого водопостачання, його можна обладнати ТЕНом потужністю не більше 200 Вт.
Комплектація:
- рушникосушка
- комплект кріплень
- кран Маєвського
- заглушка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 5.1 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 7 056 ₴



