Рушникосушка МАRІО "Класік F" 500x430/400, хром


Рушникосушка Класік F виготовлена у вигляді драбинки з 5 перегородками. Ця модель відрізняється місткістю і відмінною практичністю. Така рушникосушка зігріє приміщення великої ванної кімнати, дозволить забути про цвіль і запітнілі дзеркала. Її лаконічний дизайн буде доречний в будь-якому інтер’єрі.
Модель виготовлена зі сталі марки AISI 304, яка не схильна до утворення іржі та інших корозійних процесів. Труба виготовлена в Європі і випробовується під тиском 22 атмосфери.
- Висота – 50 см
- Ширина – 43 см
- Міжосьова відстань – 40 см
- Кількість ребер – 5 шт.
- Підключення – нижнє
- Колір – хром
- Місткість – 1,1 л
- Вага – 2,6 кг
Для роботи рушникосушки в період відключення гарячого водопостачання, її можна обладнати ТЕНом потужністю не більше 120 Вт.
Комплектація:
- рушникосушка
- комплект кріплень
- кран Маєвського
- заглушка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mario |
| Страна производитель | Украина |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Материал полотенцесушителя | Сталь |
| Цвет | Хром |
| Тип подключения | Нижнее |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Межосевое расстояние | 400 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 744 ₴



