Рушникосушка Ins-Term GLP2PLUS застосовується для обігріву ванних кімнат, сушки рушників, одягу і т.п., виконуються із сталевих труб.
Рушникосушки для ванних кімнат виготовляються з кращих матеріалів і допускають установку електричних нагрівачів.
Параметри:
- Тип - GLP2PLUS 14/50
- Робочий тиск - 0,6 МПа
- Випробувальний тиск - 0,90 МПа
- Потужність - 398 Вт
Розмір рушникосушки:
- Висота: 750 мм
- Ширина: 530 мм
- Відстань між центрами: 500 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ins-term |
| Страна производитель | Польша |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Цвет | Черный |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 750 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Межосевое расстояние | 500 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 042 ₴








