Полотенцесушитель Terma "ALINA" 910х560, белая
Рушникосушка для ванної кімнати Terma ALINA. Сучасний та стильний дизайн, який одинаково вдало виглядатиме як в класичному, так і сучасному інтерєрі Вашої ванної кімнати.
Можливі варіанти підключення:
- Водяний (безпосереднє підключення до системи опалення);
- Електричний (Нагрівання за допомогою електричного тену- Комбінована (можливість роботи від системи опалення та електричного ТЕНу одночасно).
Технічні дані:
-
колір: білий
-
матеріал: сталь
-
відстань між роз'ємами підключення: 52см
-
максимальна робоча температура: до 100 градусів.
-
максимальний робочий тиск: до 10 бар
-
Різьбове з'єднання: 1/2" Gw
-
підключення: нижнє
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terma |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Межосевое расстояние | 520 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Полочка | Нет |
| Кран Маевского | Нет |
| Заглушка | Нет |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 480,70 ₴



