Полотенцесушитель Terma "ALINA" 660х560, белая
Рушникосушка для ванної кімнати Terma ALINA. Сучасний та стильний дизайн, який одинаково вдало виглядатиме як в класичному, так і сучасному інтерєрі Вашої ванної кімнати.
Можливі варіанти підключення:
- Водяний (безпосереднє підключення до системи опалення);
- Електричний (Нагрівання за допомогою електричного тену- Комбінована (можливість роботи від системи опалення та електричного ТЕНу одночасно).
Технічні дані:
- колір: білий
- матеріал: сталь
- відстань між роз'ємами підключення: 52см
- максимальна робоча температура: до 100 градусів.
- максимальний робочий тиск: до 10 бар
- Різьбове з'єднання: 1/2" Gw
- підключення: нижнє
Комплектація:
- Рушникосушка
- Кріплення з дюбелями
- Кран Маєвського 1/2
- Заглушка 1/2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terma |
| Тип полотенцесушителя | Комбинированный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 660 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Межосевое расстояние | 520 мм |
| Присоединительный размер | 1/2" |
| Комплектация | |
| Полочка | Нет |
| Кран Маевского | Да |
| Заглушка | Да |
| Крепеж | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 099,10 ₴



