Кімнатний термостат COMFORT WT-08 WiFi, VOLT POLSKA
Контролер кімнатної температури із зовнішнім датчиком та Wi-Fi.
Регулятор призначений для регулювання температури в системах центрального опалення.
Контролер підтримує комфортну або економічну температуру залежно від встановленої програми та часу. Він зменшує витрати на енергію, знижуючи температуру, коли мешканців немає вдома, та забезпечує комфорт, коли вони повертаються додому.
Панель керування має вбудований датчик температури повітря та бездротово підключається до контролера, підключеного до печі центрального опалення.
Контролером можна керувати за допомогою смартфона за допомогою спеціального застосунку
Переваги:
- Великий, чіткий дисплей з підсвічуванням.
- Компактний розмір термостата та приймача
- Просте керування.
- Програмується на 4 цикли щодня.
- На дисплеї відображається встановлена та виміряна температура й час.
- Термостат також можна встановити на стіну/іншу поверхню або розмістити на ніжках, що входять до комплекту.
ехнічні дані:
- Живлення термостата: 2 батарейки типу AAA 1,5 В
- Напруга приймача: 230 В змінного струму, 50/60 Гц
- Максимальна напруга, навантаження: 250 В змінного струму / 10 А
- Частота: 868 МГц
- Датчик: NTC 10K, 3950 Ом при 25 градусах Цельсія
- Варіанти програмування: 7 днів, 4 цикли щодня
- Налаштування температури: 5-35 градусів Цельсія
- Чутливість: +/- 0,5 градуса Цельсія
- Ступінь захисту: IP30
- Сертифікати: CE, RoHS, ЧЕРВОНИЙ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt |
| Страна производитель | Польша |
| Вид терморегулятора | Электромеханический |
| Тип монтажа терморегулятора | Накладной |
| Область применения терморегулятора | Газовые конвекторы, Теплый пол, Электрические котлы, Электрические конвекторы, Газовые котлы, Системы отопления |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дисплей | Да |
| Состояние | Новое |
| Управление | Удаленный доступ |
| Цвет | Белый |
| Датчик температуры | Да |
| Наличие Wi-Fi | Да |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 75 мм |
| Высота | 112 мм |
| Ширина | 45 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 827,60 ₴




