Описание
Газова колонка Bosch Therm 4000 W10-2P працює на основі теплообмінника, виконаного з високоякісної міді, без вмісту сплавів олова і свинцю.
Максимальний комфорт роботи з водонагрівачем забезпечує панель управління, складається з регулятора потужності, регулятора температури (витрати) води, індикатора стану пальника. Атмосферний газовий пальник нагрівача, виконана з нержавіючої сталі, має можливість переходу на роботу зі скрапленим газом. Установка потрібної потужності виконується за допомогою регульованої газової арматури.
Водонагрівач включається автоматично при відкритті водопровідного крана. Водяна арматура виготовлена з посиленого скловолокном поліаміду, придатного для переробки.
Технічне оснащення:
- Постійно палаючий запальник
- Включається при тиску води 0,1 атм
- Приготування гарячої води в побутових цілях
- Розміщення в житлових приміщеннях (наприклад, на кухні)
- Необмеженний період безперервної роботи
- Автоматичне підтримання температури води при зміні тиску води у водопроводі
- Запобіжний датчик від перегріву
- Датчик контролю димових газів
- Матеріал пальника – нержавіюча сталь
- Мідний теплообмінник, термін служби – 15 років
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 11 кг |
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Португалия |
| Максимальная температура нагрева воды | 60 град. |
| Мощность номинальная | 17.4 кВт |
| Способ установки | Настенный |
| Материал теплообменника | Медь |
| Способ нагрева | Газовый |
| Расположение | Вертикальное |
| Подводка | Нижняя |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Объём ёмкости для воды | 10 л |
| Состояние | Новое |
| Вид водонагревателя | Колонка |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 580 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Дополнительные характеристики газовых водонагревателей | |
| Тип топки | Открытая |
| Виды газового топлива | Природный |
| Способ отвода отработанных газов | Дымоход |
Информация для заказа
- Цена: 9 532,20 ₴




