Газова колонка Thermo Alliance JSD20-10CR 10 л White
Газова колонка Thermo Alliance димарна JSD20-10CR 10 л біла — - прилад для нагріву проточної води, що використовує природний газ як джерело енергії. Також для роботи пристрою потрібно встановити в спеціальний відсік дві батарейки типу D. Джерело електроживлення потрібне для того, щоб розпалити пальник при відкритті крана гарячої води. Висока якість збірки, електронний дисплей, контроль димовидалення та наявності полум‘я, захист від перегріву — все це реалізовано у конструкції виробу.
Артикул: JSD2010CRWHITE
Бренд: Thermo Alliance
Габаритні розміри виробу (ВхШхГ), мм: 327х663х218
Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм: 390х750х260
Гарантія: 12 міс.
Діаметр підключення води: 1/2"
Діаметр підключення газу: 1/2"
Діаметр підключення димоходу, мм: 110
Електроживлення:т2 батареї типу D
Камера згоряння: Відкрита
Комплектація: Газовий водонагрівач, батарейки, набір кріплення, інструкція, гарантійний талон
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
Максимальна температура води, °C: 65
Максимальний тиск води, МПа: 1
Модель: JSD20-10CR
Мінімальна витрата води, л/хв: 5
Мінімальний тиск води, МПа: 0,1
Теплова потужність, кВт: 18
Тип виробу: Газовий водонагрівач
Тип водонагрівача: Димохідний
Тип газу: ПГ/ЗПГ
Тиск газу G20 (min-max), кПа: 1,3 — 2,3
Тиск газу G30, G31 (min-max), кПа: 2,2 — 3,3
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Китай |
| Вид водонагрівача | Колонка |
| Потужність номінальна | 18 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Матеріал теплообмінника | Мідь |
| Вага | 11 кг |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики газових водонагрівачів | |
| Види газового палива | Природний |
| Тип топки | Відкрита |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 219 мм |
- Ціна: 5 096,80 ₴









