Комплект рушникосушка Ins-Term "GLP2PLUS 14/50" 750x530x398w, чорна + крани + тен TERMA
- Готово до відправки
- Код: 15050809
8 008,90 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ins-term |
| Країна виробник | Польща |
| Тип рушникосушки | Комбінований |
| Колір | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 750 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кран Маєвського | Так |
| Заглушка | Так |
| Кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кран Мавського | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 008,90 ₴











2. 

